Jumaat 09/12/2022 13:34
MENU

MENU

Profil Pengarah dan Ketua Jabatan

Tarikh Muatnaik: 29/08/2021
Tarikh Kemaskini: 03/08/2022

Pejabat Yang Dipertua

YBrs. Tuan Mohd Hasry Bin Nor Mohd, A.M.S.

Yang Dipertua
Majlis Perbandaran Hulu Selangor

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 116

E-mel: ydp@mphs.gov.my

Pejabat Setiausaha 

Tuan Awaluddin bin Zakaria, A.M.S.

Setiausaha
Majlis Perbandaran Hulu Selangor

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 150

E-mel: awaluddin@mphs.gov.my

Jabatan Perbendaharaan

Encik Shaiful Rizza bin Hj. Piamin, P.P.T, C.A(M)

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 134

E-mel: rizza@mphs.gov.my

Jabatan Khidmat Pengurusan

Encik Mohd Norazif bin Ahmad Tamsis

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 111

E-mel: norazif@mphs.gov.my

Jabatan Kejuruteraan

Encik Mohd Azda bin Hj. Nordin, P.P.T

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 149

E-mel: azda@mphs.gov.my

Jabatan Perancang Bandar

TPr. Azlina binti Mokhtar, P.P.T

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 125

E-mel: azlina@mphs.gov.my

Jabatan Penguatkuasaan

Encik Muhammad Azrul Nizam Bin Mohd Azizi

No. Telefon (P) : 03-6064 3931

E-mel: azrulnizam@mphs.gov.my

Jabatan Pelesenan

Encik Kamaruzzaman bin Abdul Rahman, P.P.T

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 189

E-mel: kamaruzzaman@mphs.gov.my

Jabatan Bangunan

Encik Md. Rizal bin Mohd Sofian @ Abd Karim, P.J.K

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 129

E-mel: rizal@mphs.gov.my

 

Jabatan Landskap

LAr. Mohd Fadhil bin Mohd Lani

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 130

E-mel: fadhil@mphs.gov.my

Jabatan Pengurusan Sisa Pepejal dan Pembersihan Awam

Encik Mohd Shahril bin Ramli

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1050

E-mel: shahril@mphs.gov.my

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

Encik Amlie bin Ismail, P.P.T,

Pengarah

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 163

E-mel: amlie@mphs.gov.my

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Puan Nurulhuda Ahmad binti Khairuddin

Ketua Jabatan

No. Telefon (P) : 03-6064 1155

E-mel: nurulhuda@mphs.gov.my

Bahagian Korporat

Puan Junainah binti Abdullah

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-6064 1331 samb. 168

E-mel: junainah@mphs.gov.my

Bahagian Pusat Setempat (OSC)

Encik Mohd Razaini bin Ishak

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-60641331 samb. 167

E-mel: razaini@mphs.gov.my

Bahagian Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Sr. Husna binti Hassan

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-6028 1305

E-mel: husna@mphs.gov.my

Bahagian Teknologi Maklumat

Encik Mohamad Ramdan bin Ibrahim

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-6064 1331

E-mel: ramdan@mphs.gov.my

 

Bahagian Audit Dalam

Encik Samsul Kamal bin Abd. Aziz

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-6064 1218

E-mel: samsul@mphs.gov.my

Bahagian Perundangan

Puan Ruzianah binti Mohamad

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-6064 1155

E-mel: ruzianah@mphs.gov.my

Bahagian Perolehan

Cik Norazimah binti Mohd Arshad

Ketua Bahagian

No. Telefon (P) : 03-60641331 samb. 113

E-mel: norazimah@mphs.gov.my

EnglishMalay

Contact Us